INTERNETO SVETAINIŲ KŪRIMAS JŪSŲ VERSLUI

INTERNETO SVETAINIŲ KŪRIMAS JŪSŲ VERSLUI

INTERNETO SVETAINIŲ KŪRIMAS. IR KODĖL JUMS REIKIA INTERNETINIO PUSLAPIO.

Interneto svetainių kūrimas. Jei esate jau veikiančio ar tik pradedančio veikti verslo savininkas, kuris galvoja ar jo verslui reikalinga interneto svetainė – sutaupysime Jums laiko ir atsakysime – taip. Profesionali. Didinanti pardavimus. Patraukli ir patogi Jūsų būsimam klientui.

Ir štai kodėl:

Vartotojų elgesys keičiasi kiekvieną dieną, kad galėtų prisitaikyti prie modernių technologijų. Vienas iš pavyzdžiui – telefonų knyga. Telefonas kažkada buvo didžiausias technologinis perversmas, ir tuo metu telefonų knyga buvo šių dienų “Google” atitikmuo – žmonės ieškojo kontaktų, tiesiogiai skambino potencialiems klientams ir bandė parduoti savo paslaugas. Kiek vėliau telefonų knygose pradėjo reklamuotis ir patys verslai, kad ieškantys informacijos žmonės juos pastebėtų.

Vėliau daugelio namuose atsirado internetas. Vis daugiau žmonių pradėjo naudoti internetą informacijai surasti, supratę, kad tai yra daug greitesnis ir efektyvesnis būdas kažką rasti, nei vartyti geltonuosius puslapius.

2011 metais tik apie 59 procentai interneto vartotojų, informacijos ieškodavo internete. 2019 metais net 97 procentai interneto vartotojų ieško informacijos apie įmonę ar paslauga internete. Jei norite, kad apie Jūsų įmonę, verslą ar paslaugą sužinotų daugiau žmonių – Jūs taip pat turite turėti interneto svetainę.

KODĖL JUMS REIKALINGAS INTERNETO PUSLAPIS?

Šiais laikais Jums reikalinga svetainė. Ji jau turėtų būti sukurta, dar net nepradėjus verslo. Tačiau geriau vėliau nei niekada.

Mes “Cody” orientuojamės į smulkių ir vidutinių verslų internetinių svetainių ir elektroninių parduotuvių kūrimą. Mes norime, kad Jums pasisektų, todėl šiame straipsnyje –

  • Aprašysime aštuonias priežastis kodėl Jums reikia internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės.
  • Sugriausime kelis mitus
  • Papasakosime kiek kainuoja interneto svetainių kūrimas.
  • Papasakosime apie interneto svetainę Jūsų verslui

Jei Jūs jau apsisprendėte, kad Jums reikalinga interneto svetainių kūrimo paslauga, galite nieko nelaukę susisiekti su mumis.

AŠTUONIOS PRIEŽASTYS KODĖL JUMS JO REIKIA

PRIEŽASTIS #1.
30 PROCENTŲ VARTOTOJŲ NESIRINKTŲ VERSLO AR PASLAUGOS NERADĘ INFORMACIJOS INTERNETE.

Jūsų puslapis yra svarbiausia dalis marketingo strategijoje. Juk mes gyvename technologijų amžiuje – kompiuterių ir telefonų naudojimo laikas yra kaip niekad aukštas (Vidutiniškai žmogus praleidžia 23,6 valandas per savaite internete). Todėl net 30 procentų interneto vartotojų palaiko verslą neprofesionaliu ar mažiau patikimu, jei jis neturi internetinės svetainės.

PRIEŽASTIS #2.
ŽMONĖS IEŠKO INFORMACIJOS IR TIKRINA JĄ INTERNETE.

Kiek kartų patys esate ieškoję “Google” jus dominančios paslaugos ar prekės? Tikrinotės įmonę ar jos atsiliepimus prieš užsisakant prekę ar paslaugą? Šiandien tai daro praktiškai visi. Todėl dauguma įmonių kartu su internetinių svetainių kūrimo paslauga kartu užsisako ir SEO paslaugas, kurios iškelia jus Google pozicijose, kad ieškantys informacijos apie Jūsų verslą ar paslaugas lengviau Jus rastų. Net 93 procentai naršymo internete, prasideda nuo Google, Bing ar kitos paieškos sistemos, todėl jei žmonės neras Jūsų verslo internete, kaip gausite užsakymus?

PRIEŽASTIS #3.
DIDŽIOJI DALIS VARTOTOJŲ NAUDOJA INTERNETO PUSLAPIUS KAIP PRIEMONES GAUTI KONTAKTUS AR SUSISIEKTI SU JUMIS.

Pagal “Digital Consumer Study” atliktą tyrimą 63 procentai vartotojų naudoja įmonės puslapį norint gauti kontaktinius duomenis ar susisiekti su paslaugos teikėju. Pridėkite dar 93 procentus vartotojų kurie galimai ieško Jūsų paslaugos paieškos sistemose ir gausite tūkstančius potencialių klientų kurie norėtų įsigyti Jūsų prekę ar paslaugą. Taip pat reikėtų prisiminti pirmą priežastį – neradus Jūsų internete – profesionalumas ir patikimumas Jūsų verslu stipriai krenta.

PRIEŽASTIS #4.
JŪSŲ PARDAVIMAI NEPRIKLAUSOMAI NUO JŪSŲ PRODUKTO AR PASLAUGOS TIESIOGIAI PRIKLAUSO NUO JŪSŲ INTERNETINIO PUSLAPIO AR GOOGLE PAIEŠKOS REZULTATŲ.

Daugelis įmonių sako, kad neturi internetinio puslapio, nes jų verslas tiesiogiai nesusijęs su internetu. Daugiausiai tokį požiūrį turi gamybos, B2B arba jau turinčios savo klientų ratą įmonės.
Ir čia jos klysta.
Net ir potencialiam klientui žinant apie Jūsų verslą, jis vidutiniškai dar atlieka 12 paieškų susijusių su Jūsų preke ar paslauga ir tik po to priima galutinį sprendimą įsigyti Jūsų arba Jūsų konkurentų prekę. Jei Jūsų nebus paieškų rezultatuose, spėkite kas gaus pelną? Taip pat šiais laikais, net ir tokių sričių įmonės, kurios nieko neparduoda internete, turi turėti internetinę svetainę, kad potencialūs klientai lengvai galėtų rasti informacija apie Jūsų teikiamas paslaugas ir galėtų susisiekti su Jūsų įmone.

PRIEŽASTIS #5.
NET 75% VARTOTOJŲ PRIPAŽINO, KAD VERTINA ĮMONE VIEN IŠ PUSLAPIO DIZAINO.

Neturint interneto svetainės klientai mažiau pasitiki Jūsų įmone. Faktas. 2018 atliktais tyrimais 75 procentai vartotojų prisipažino, kad vertino įmonės patikimumą vien pamatę įmonės svetainę. Žmonės labiau pasitiki kompanija, kurios puslapyje gali matyti jos rekvizitus, atsiliepimus ar pasiekimus.
Ypatingai reikėtų atkreipti dėmesį į tvarkingą ir vartotojui pritaikytą puslapį. Jei puslapis bus nepatogus ir negražus – jis Jums tik kenks. Jūsų potencialiam klientui turite maždaug 10 sekundžių parodyti informaciją apie savo verslą arba ką jie iš Jūsų gali gauti ar nusipirkti. Nepatogiai pateikus šią informaciją – vartotojas tiesiog išjungs svetainę.

PRIEŽASTIS #6.
JUMS REIKIA ATSAKYTI Į LANKYTOJŲ KLAUSIMUS GREITAI.

Tai ITIN svarbu sėkmingai svetainei. Turbūt esate susidūrę su tokiomis svetainėmis kur norint surasti informaciją tenka gerokai paplušėti. Tikriausiai, daugumą tokių svetainių išjungiate net neradę informacijos kurios ieškojote.
Todėl itin svarbu, atėjusiam vartotojui, pateikti informaciją aiškiai ir patogiai:

  • Kas Jūs esate.
  • Kokiomis prekėmis prekiaujate ar kokią paslaugą teikiate.
  • Kaip su Jumis susisiekti.

Mes gyvename amžiuje, kuriame visko reikia DABAR, todėl Jūsų puslapis tik atidarytas turėtų atsakyti į šiuos klausimus – žmonės tiesiog tingi ieškoti informacijos giliau.

PRIEŽASTIS #7.
INTERNETINĖ SVETAINĖ PADĖS JUMS NUGALĖTI SAVO KONKURENTUS.

Juk dažnai tenka pasirinkti įmonę, pasikliaujant vien google paieškos rodikliais. Tikrai niekas neina į penktąjį Google rezultatų puslapį, kad surastų informaciją apie jus. “Jei Jūsų puslapio nėra pirmame google rezultatų puslapyje – Jūs neegzistuojate”.
Investavus savo laiko arba užsisakius SEO paslaugas, galite iškilti virš visų savo srities konkurentų ir potencialiai perimti jų klientus sau.

PRIEŽASTIS #8.
SOCIALINĖS MEDIJOS PASIEKIAMUMAS MAŽĖJA.

Manote, kad Jums nereikia internetinės svetainės, nes turite “Facebook” paskyrą?
Puiku – lygiai taip pat kaip ir visi likę Lietuvos ar viso pasaulio verslai. Tačiau Facebook puslapių ir reklamų konkurencingumas didėja. Kiekvieną dieną atsiranda nauji algoritmai, kurie vienaip ar kitaip paveikia puslapio lankomumą ir matomumą. Taip pat pinigai, kuriuos išleidžiate Facebook reklamai – ilgajame periode būtų naudingesni panaudoti SEO paslaugoms, populiarinant Jūsų verslą ir internetinį puslapį ar elektroninę parduotuvę.
Prieš Facebook tikrai negalime pasakyti blogo žodžio. Jūs turite būti ir ten. Tačiau ateitis – internetinės svetainės.

INTERNETO SVETAINIŲ MITAI, KURIUOS SULAUŽYSIME

Mes kiekvieną dieną dirbame su smulkiais ar vidutiniais verslais ir kai kalba pasisuka apie internetinę svetainę išgirstame įvairių nuomonių kurios dažniausiai būna neteisingos.
Štai kelios iš jų:

MITAS #1.
MANO VERSLAS DAR PER MAŽAS, KAD MAN REIKĖTŲ INTERNETINĖS SVETAINĖS ARBA AŠ NETURIU TAM BIUDŽETO.

Tai yra turbūt dažniausia priežastis, dėl kurios nenorima interneto svetainės, kurią išgirstame.
Interneto svetainė ar elektroninė parduotuvė yra svarbiausias dalykas Jūsų verslui.
Jei neturite biudžeto svetainei, gal dar nesate pasiruošę pradėti verslo? Jūs juk būsite praktiškai nematomas savo potencialiems klientams. Juolab yra daug įrankių, kuriais galite susikurti internetinę svetainę ir pats nemokamai.
Svetainės verslui reikia. Faktas. Susikurkite arba užsisakykite, kad ir paprastą paieškos randamą svetainę, ji nebūtinai turi būti brangi ir sudėtinga.

MITAS #2.
MES IR TAIP TURIME PAKANKAMAI UŽSAKYMŲ, MUMS NEREIKALINGA INTERNETINĖ SVETAINĖ.

Net jei ir turite verslą, kuris turi pakankamai užsakymų, Jums reikia internetinės svetainės. Niekada nežinote, kas bus ateityje – galite prarasti klientus, pasikeisti prekių ar paslaugų paklausa ar pan.
O kas, jei klientas nori pasižiūrėti Jūsų darbo valandas, pamirštą telefono numerį ar greitai peržvelgti Jūsų siūlomas paslaugas ar prekes? Interneto svetainės reikia visiems verslams.
Taip sutaupysite ir nemažai laiko telefono skambučiams. Vartotojams nebereikės skambinti ir klausinėti informacijos – jie viską ras interneto puslapyje.

MITAS #3.
ŽMOGUS SUKURS MAN INTERNETINĘ SVETAINĘ NEMOKAMAI

TAI YRA LABAI BLOGA IDĖJA, nebent tai yra žmogus dirbantis interneto svetainių kūrimo srityje ne pirmus metus. Tai tas pats, kas žmogui kuris moka sukalti inkilą leisti statyti dangoraižio pamatus.
Į internetinių puslpių kūrimą įeina labai daug faktorių – SEO optimizavimas, prisitaikantis skirtingiems įrenginiams dizainas, puslapio greičio optimizavimas ir t.t. Ir jei puslapis nebus tinkamai sukurtas – tiesiog nepasieksite norimų rezultatų ir ateityje.
Jei turite tinkamą žmogų kuris tikrai sukurs internetinę svetainę ar parduotuvę – pasinaudokite ta proga. Tačiau venkite žmonių, kurie kuria puslapius nemokamai vardan praktikos ar pan. Nebesuskaičiuojame, kiek tokių žmonių kreipėsi į mus pagalbos, prašydami perkurti puslapį, arba jį užbaigti, nes programuotojas tiesiog dingo.

MITAS #4.
MŪSŲ VERSLUI NEREIKIA INTERNETINĖS SVETAINĖS, NES MES NE INTERNETINIS VERSLAS IR NIEKO NEPARDUODAME INTERNETU

Klystate. Nors Jūs ir neparduodate prekių internetinėje parduotuvėje ar Jūsų industrija nėra internetinė, apie Jus žmonės vis tiek nori sužinoti. Nori sužinoti Jūsų kontaktus, atsiliepimus apie Jus ar kitą svarbią informaciją prieš užsakant prekes ar paslaugas iš Jūsų.

KIEK KAINUOJA INTERNETO SVETAINIŲ KŪRIMAS?

Interneto svetainių kūrimas ar elektroninė parduotuvė gali kainuoti nuo 0 iki kelių dešimčių tūkstančių eurų.

Pavyzdžiui.
Jei pasinaudosite tokiomis platformomis kaip WIX interneto svetainių kūrimas gali būti ir nemokamas.
Naudodami SquareSpace – mokėsite jiems po kelis eurus į mėnesį, tačiau taip pat puslapį galėsite susikurti patys.
Na ir galiausiai – jei užsisakote puslapį iš internetinių puslapių kūrimo agentūros galite sumokėti nuo kelių šimtų iki keliolikos tūkstančių eurų, tačiau gausite Jums ir Jūsų verslui pritaikytą puslapio sprendimą.

Neleiskite, kad Jus išgąsdintų svetainių kainos. Jei tik pradėjote savo verslą ir neturite pinigų – susikurkite bent paprastą internetinį puslapį. Ateityje kai pajamos padidės – galėsite prisitaikyti jį pagal savo poreikius.

Dažniausiai puslapio kainą sudaro:

Tai yra tik orientaciniai punktai, į kuriuos atkreipiame dėmesį skaičiuojant kainą. Dažnai randame sprendimą kuris tenkintų užsakovą ir taip pat neištuštintų kišenių.